Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas

Go down 
2 posters

admin?
baram setinfo :D ako toa e mozno mislam znajte kako igram :D pozz
Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Vote_lcap250%Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Vote_rcap2
 50% [ 1 ]
MOZE LI? informirajte me
Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Vote_lcap250%Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Vote_rcap2
 50% [ 1 ]
Ukupno glasova : 2
 

AutorPoruka
o[-<]




Broj komentara : 5
Join date : 2008-12-04

Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Empty
KomentarNaslov komentara: Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas   Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 1:18 pm

poz momci imam baram edna usluga daj da sredvam citeri Very Happy mislam nekoi admini dobro me znat koj sum i sto sum i kako igram ako imate nesto pisete championc3@hotmail.com
Na vrh Go down
qAKE
Admin
qAKE


Broj komentara : 31
Join date : 2008-12-02
Age : 29
Mjesto : Macedonia , OHRID

Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas   Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:03 pm

admin se plakjat robi...taka da...ama sega zasega mislam ne ni treba admini Smile
Na vrh Go down
https://skill-arena.bosnianforum.com
o[-<]




Broj komentara : 5
Join date : 2008-12-04

Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Empty
KomentarNaslov komentara: pozz   Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 2:07 pm

bLadE (citat):
admin se plakjat robi...taka da...ama sega zasega mislam ne ni treba admini Smile

Da platam za admin? LOL patem od kaj me znajsh?
Na vrh Go down
Sponsored content





Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas   Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Oki pozz momci jas imam edno baranje do vas
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BLADEtw -.- :D

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Skill Arena Server :: Admini na serveru-
Idi na: