Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pohvala adminima

Go down 
4 posters
AutorPoruka
nemanja




Broj komentara : 3
Join date : 2008-12-20

Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: Pohvala adminima   Pohvala adminima Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 7:55 pm

ovim putem bih zelio da pohvalim admina pod nickom JoXa ,cesto je na serveru,hvata citere i zeza se sa igracima...samo napred king
Na vrh Go down
dLm




Broj komentara : 7
Join date : 2009-01-07
Age : 31
Mjesto : Macedonia, Skopje

Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pohvala adminima   Pohvala adminima Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 10:43 am

Da i jas zabelezhaw...dobar admin e...
Na vrh Go down
cOc1ZH^




Broj komentara : 4
Join date : 2009-01-12

Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: aaaaaa   Pohvala adminima Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 12:34 pm

Ja cu da poxvalim JoxA zato sto ne banira citera banira mene a nije me proverio proverio je mene sirkO i rekao da nisam citer a joxa banirao me zato sto na svaku mapu imao sam nad 30 ubistva ne biva go za admina ne zna sta da radi ne banira citera so speedhack,badboy banira mene zato sto sam prvi na mapu BOG DA SACUVA OD NOOBOVA!
Na vrh Go down
cOc1ZH^




Broj komentara : 4
Join date : 2009-01-12

Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: AAAAAAA   Pohvala adminima Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 12:35 pm

I jos nesto neka me odbanuje od list!
Na vrh Go down
BurekZaPoneti




Broj komentara : 2
Join date : 2012-02-06
Age : 26
Mjesto : Kosovo,Pristina

Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: Pohvala na Ok! ;) and SuFix!   Pohvala adminima Icon_minitimeWed Feb 08, 2012 12:06 pm

Stvarno su dobri admini,postuju pravila i rade dobro, prebacuju CT ko nema mic i to, i aktivni su dosta!Pohvala i samo napred! Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Pohvala adminima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pohvala adminima   Pohvala adminima Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pohvala adminima
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Skill Arena Server :: Admini na serveru-
Idi na: