Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC

Go down 
AutorPoruka
(:KlEcK0:)




Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-09

ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC   ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 10:56 am

Bravos CARE legenda pa barem bidi siguren u toa so go praves be ccccc. se se desi na INFERNO 5 kruga imav 3-4 score u edna na eden krug odam rush frlam slepec 3 oslepi a 7 dusi utepa i toa nekoj od niv bea so head nemoze ni da smenam odma dobiv permanently cccc bravos admine koj ke te utepa odma go baniraj i ne mu se nerviraj mislam deka bese nekoj si mile li nz kako posto samo sto vlegov na servero prv pat 100% sun siguren na koj i da dojdes server da pitaz za mene dali nekogas sum imal WH ili AIM slobodno najdi me na TELEKABEL,BULDOK,KGB,MAX da vides so ke ti kazat a predhodno 5 dusi banira nz mozbebi i da e bil vo pravo nz ali alal neka mu e taka treba koj te utepa baniraj goi ic ne se nerviraj naj jak ke bides na servero .... (:KlEcK0:)
Na vrh Go down
(:KlEcK0:)




Broj komentara : 3
Join date : 2009-02-09

ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC   ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 5:12 am

dzabe pisuvam koga nema nikakov odgovor
Na vrh Go down
 
ALAL DA MI E NA ADMINO SO ME BANIRA CCCCC
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Skill Arena Server :: Ban / Unban-
Idi na: