Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Komentari , pohvale , kritike

Go down 
5 posters
AutorPoruka
qAKE
Admin
qAKE


Broj komentara : 31
Join date : 2008-12-02
Age : 29
Mjesto : Macedonia , OHRID

Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Komentari , pohvale , kritike   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 3:17 pm

Ovde mozete da komentirate , pohvalite ili kritikujete nes o vezi foruma Smile
Na vrh Go down
https://skill-arena.bosnianforum.com
dLm




Broj komentara : 7
Join date : 2009-01-07
Age : 31
Mjesto : Macedonia, Skopje

Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari , pohvale , kritike   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 10:49 am

Najtop e... samo treba da se zgolemi brojot na clenowi.
Na vrh Go down
BoT ^.- je kEksY,sLonCe




Broj komentara : 1
Join date : 2011-11-08

Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari , pohvale , kritike   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 7:32 am

qAKE (citat):
Ovde mozete da komentirate , pohvalite ili kritikujete nes o vezi foruma Smile
e ovako ja kritikujem admine na Super Hero ja im pisem na admin say niko nece spec ja ne znam sta se to desava dal ih tolko mrzi da idu u spec ,,DA'' se ja pitam ja bi im skinuo admine hvala !!! Prelazim na Novi nicK ConnectiOn.Smile GL ^^ HF !!!! Vidimo se na Srw uzgred moguli dobiti ip od Super Hero jer mi zabagovlao i nestao mi je ip Hvala Unapred Razz Razz
Na vrh Go down
ProSpect




Broj komentara : 1
Join date : 2011-11-14
Age : 26
Mjesto : Sremska Mitrovica

Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari , pohvale , kritike   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitimeMon Nov 14, 2011 1:00 pm

ja se zalim na admine na super hero Ja ih pitam kako da postanem neki heroj i on meni kaze nesmaraj i dami ban od 9999999 min... Strasno!!! Sad Sad Sad Sad Sad moze unban plzz unapred hvala Crying or Very sad
Na vrh Go down
Tubro NiNther




Broj komentara : 1
Join date : 2011-11-16

Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Server obrenovac hood public nije los,ali admin su realno vecina botovi cast izuzecima....admin markisha; me proziva da ima chit,a ja sam steam igrac i ne bih dzabe kupovao steam da hocu da upalim...valve svakog meseca prvoverava tako da admin je bot....   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 10:41 am

dLm (citat):
Najtop e... samo treba da se zgolemi brojot na clenowi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Komentari , pohvale , kritike Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari , pohvale , kritike   Komentari , pohvale , kritike Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Komentari , pohvale , kritike
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Skill Arena FORUM :: Pitanja o forumu komentari i slicno-
Idi na: